1 Μαρτίου 2018

Γ Εθνική: Το πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά οι διαιτητές:
1ος όμιλος
19η αγωνιστική
Σάββατο (3/3)
15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης(Κακουλίδης, Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης))
Κυριακή (4/3)
15:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Προσκυνητών (Πουλικίδης, Τσακίρης, Οικονομίδης (Δράμας))
15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Ελπίδα Σκουτάρεως (Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου))
15:00 (Δημοτικό Φελώνης) Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Τρακαλιάνης (Σερρών), Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας))
15:00 (Δημοτικό Κομοτηνής) Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Τσοπουλίδης, Γκοντόλιας, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης))
15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα (Φωτιάς, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας))

2ος όμιλος
26η αγωνιστική
15:00 (Δημοτικό Καρίτσας) ΑΕ Καρίτσας – Κιλκισιακός (Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας))
15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου (Μελτζανίδης, Παρασίου, Παπαδάκης (Ημαθίας))
15:00 (Δημοτικό Καρδίας) ΑΟ Καρδίας – Εδεσσαϊκός (Σιδερίδης Βασ., Πρέσπαρης, Σιδερίδης Χρήσ. (Καστοριάς))
15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Ηρακλής (Γρατσάνης, Νταλούκας (Τρικάλων), Στεφανής (Καρδίτσας))
15:00 (Μακεδονικού) Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Τσακαλίδης, Χρυσαϊδης, Πασσαλής (Χαλκιδικής))
15:00 (Δημοτικό Τρικάλων Ημαθίας) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Πιερικός (Λεωνίδας, Μανάσης, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων))
15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – ΑΠΕ Λαγκαδά (Γκαραγκάνης, Θεοδώρου, Σαλτσίδης (Πιερίας))
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος
22η αγωνιστική
14:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Ερμής Αμυνταίου (Μπούμπας, Θανασιάς, Κοττόρος (Ηπείρου))
15:00 (Δημοτικό Κρανούλας) Δόξα Κρανούλας – Σκουφάς Κομποτίου (Αγγελούλης, Στάϊκος, Δεκδικούσης (Λάρισας))
15:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Πανλευκάδιος (Γκιάφης, Γαλανόπουλος, Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας))
15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Νέος Αμφίλοχος (Μπαϊλης, Ντομάρης, Κέφης (Πρέβεζας))
15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Πόντιοι Καραγιαννίων (Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπωτίας))
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος
22η αγωνιστική
Σάββατο (3/3)
15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Βόλος – Ολυμπιακός Βόλου (Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Τζιαμπάσης (Κοζάνης))
Κυριακή (4/3)
15:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Θήβα (Μπλούνας, Καλύβας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας))
15:00 (Δημοτικό Διστόμου) Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου (Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας))
15:00 (Δημοτικό Ιτέας) Αστέρας Ιτέας – Ρήγας Φεραίος (Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Παγουρτζής (Πειραιά), Καφρίτσας (Αθηνών))
15:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Αχιλλέας Φαρσάλων (Μπεκιάρης, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας))
15:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων (Πάνος (Ηπείρου), Πράχαλης (Κοζάνης), Τέγος (Γρεβενών))
Ρεπό: Νίκη Βόλου

5ος όμιλος
18η αγωνιστική
15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός (Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Καραμέρος (Ηλείας))
15:00 (Δημοτικό Μολάων) Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός (Γκάμαρης, Λυμπερόπουλος, Κορτέσης (Αθηνών))
15:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας (Δραγάτης, Δουλγεράκης, Κάλλης (Ανατολικής Αττικής))
15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Ζάκυνθος – Τισκλητήρας Πύλου (Ανούσος (Λακωνίας), Μεσσήνης, Οικονόμου (Αχαϊας))
15:00 («Σταύρος Παπαδόπουλος») Καλαμάτα – Παλληξουριακός (Καλογεράκος, Ψαρρής (Ζακύνθου), Ανδριανός (Αχαϊας))
15:00 (Δημοτικό Λεωνιδίου) Λεωνίδιο – Αχαϊκή (Τουρλομούσης, Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας))

6ος όμιλος
18η αγωνιστική
Σάββατο (3/3)
15:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου - Προοδευτική (Φωτιάδης (Καστοριάς), Χριστακόγλου (Χαλκιδικής), Κουφός (Μακεδονίας))
Κυριακή (4/3)
15:00 (Δημοτικό Ασπροπύργου) Ασπρόπυργος – Λουτράκι (Βλάχος, Μήταρης, Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής))
15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Διαγόρας Ρόδου – Ιωνικός (Παλιούρας, Παπαδόπουλος, Νταβέλας (Μακεδονίας))
15:00 (Δημοτικό Κιάτου) Πέλοπας Κιάτου - Ζευγολατιό (Κακρίδης, Θεοδωρόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας))
15:00 («Παναγιώτης Σαλπέας») Κερατσίνι – Ρόδος (Ρατσιάτος (Αργολίδας), Κουρέντας (Τρικάλων), Σπηλιώτης (Κορινθίας))
Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος
18η αγωνιστική
15:00 (Δημοτικό Μυτιλήνης) Αιολικός – Τριγλία Ραφήνας (Μπουτσίκος, Τυριακίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))
15:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Αήττητος Σπάτων (Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Κυρίος (Αρκαδίας))
15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (Μιχαηλίδης, Φίλος, Δελής (Βοιωτίας))
15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Ερμής Κιβερίου (Σελίμος, Σταματάκος, Χατζημανώλης (Λακωνίας))
15:00 (Δημοτικό Αλιβερίου) Ταμυναϊκός – Χαλκίδα (Παπαποστόλου, Αργύρης, Δάλλας (Εύβοιας))
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8ος όμιλος
18η αγωνιστική
15:00 («Σταύρος Μαυροθαλασσίτης») Αιγάλεω – Κηφισιά (Γρίμμας, Νιδριώτης (Αθηνών), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας))
15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – ΑΕ Μυλοποτάμου (Τσαγκαράκης, Κομισοπούλου (Χανίων), Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου))
15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – ΟΦ Ιεράπετρας (Μπαλαχούτης, Κεφαλιάκος, Κορώνας (Πειραιά))
15:00 (Δημοτικό Καντάνου) Παλαιόχωρα – Ατσαλένιος (Ρούτσης (Κορινθίας), Φραγκιαδάκης, Μαυρεδάκης (Ρεθύμνου))
15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Ηρόδοτος (Λάμπρου (Εύβοιας), Καλαμπόκης, Τριανταφύλλου (Αιτωλοακαρνανίας)
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com