19 Απριλίου 2018

Γ΄ Εθνική Μπάσκετ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της ‘’22ης’’ αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Α Όμιλος Νότου
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου Καλογερόπουλος Φ.-Σπυρόπουλος (Πίγκας)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σιδέρης-Τσολάκος Εμ. (Δραμεσιώτης)
Αιγίου (κθ) 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΑ Πατρών Πλιάκας-Κονταράτος (Κωστής)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Καλαμάτα 1980 Ασημακάκη-Μπιτσιντζάνος (Ρόζης)
Λεχαίου 16.00 Ολυμπιάδα-Γλαύκος Αθανασόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζάρκος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΠ Φασόλης-Κούλης (Ευστρατίου)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ακράτα Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Ζερδεβάς)

Β΄ Όμιλος  Νότου
Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ-Έσπερος Ντάνος-Χουγιάζος (Ναλετάκης Ιωάν.)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου (Κουλούρης)
Ν. Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Ζερβούδης)
Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Άρης Νίκαιας Ζιώγας-Αργυρούδης (Τζουβάρας)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Λοκρός Κοτσώνης-Μαυρέλης (Κάλφα)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Π.-Ερμής Σχηματαρίου Ροδίτης-Ασλανίδης Ηλ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Α΄ Όμιλος
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-Νικόπολη Πρέβεζας Πετανίδου-Τζιοπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Φαίακας Κέρκυρας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γκαρτζονίκας)
Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Φίλιππος Βέροιας Αγραφιώτης Ιωάν.-Λουλουδιάδης (Τσιργούλας)
Αγρινίου 19.00 Αγρίνιο-Πρωτέας Γρ. Κοτσίρης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣΙ-Ιωνικός Ιωνίας Κοντογιάννης-Λελούδας (Χαραλάμπης)
Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Δημουλάς (Πλεξίδας)

Β΄ Όμιλος  Βορρά
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κένταυρος Καλ/τειας Λάλλα-Γιαννούλης Στ. (Μπρίγκος)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΧΑΝΘ Παπαδόπουλος Χαρ.-Καρκαλέτσης (Αστρεινίδης)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Αστέρας Σίνδου Γκέκας-Γεωργούλης (Βαφείδης)
Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Κομοτηνή Τσούλης-Πλατέλα (Παραλυκίδης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Παπαγερίδης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Φωτιάδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Απόλλων Καλ. Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Δέλλας)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com