27 Απριλίου 2018

Γ Εθνική Μπάσκετ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της ‘’23ης’’ αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της "23ης" αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 29 Απριλίου
Α Όμιλος  Νότου
Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Σμύρνης Κρεσταινίτης-Γεράνιος (Μαυραντζάς)
ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Ντάνος (Ευστρατίου0
Τέντα 17:00 ΑΟ Καλαμάτα 1980-ΕΑ Πατρών Γαρινή-Τζίμης (Ηλιόπουλος)
Γλαύκου 17:00 ΑΟ Γλαύκος-Αχαγιά 82 Παναγιώτου-Δημόπουλος (Κωστής)
Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ. Ροδίτης-Μυλωνάς (Λιμνιάτης)
Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-Ένωση Ιλίου Νάστος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΚΑΟ Μελισσίων Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Ρόζης)

Β Όμιλος  Νότου
Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γιακείμη-Τσολάκος (Γολεγού0
Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕ Πεντέλης Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης Ν.)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Μακρόπουλος-Κανελλόπουλος (Τζουβάρας)
Αταλάντης 17:00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Καμήτσος-Ασημακάκη (Χριστοδούλου Γ.)
Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Πλιάκας-Τηγάνης (Κάλφα)
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Πετρούπολης Γερακίνης-Φακίτσας (Μόρφη Γ.)

Α Όμιλος  Βορρά
Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ίκαροι Τρικάλων Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Μυζίκος)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-Νίκη Βόλου Παπαγερίδης-Ντόγκας (Πουλής)
ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Θεοδώρου-Δέλλας (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 Ιωνικός Ιωνίας-ΓΕ Αγρινίου Θεοδωρίδης-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Πειραιάς 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΑΓΣ Ιωαννίνων Παργιαννόπουλος-Τσουμαχίδης (Δέλλας)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Πετανίδου-Αναστασιάδης (Καλότσης)

Β Όμιλος  Βορρά
Αγ. Παύλου Χαλκιδικής 18:00 Κένταυρος Καλλ/τειας-ΑΣ Μακεδονικός Καντερές-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)
Μίμης Τσικίνας 17:00 ΧΑΝΘ-ΑΟ Πολύγυρου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΣ Ελευθερούπολης Παζώλης-Λελούδας (Παπαγεωργίου)
ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Παπαδόπουλος Ν.0
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών-ΜΑΣ Μαντουλίδης Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com