27 Ιουλίου 2018

Β΄ Όμιλος Νότου Μπάσκετ: Το πρόγραμμα 2018-2019

1η Αγωνιστική (14/10/18)
ΚΑΠ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική (21/10/18)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
3η Αγωνιστική (4/11/18)
ΚΑΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
4η Αγωνιστική (11/11/18)
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΠ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
5η Αγωνιστική (18/11/18)
ΚΑΠ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
6η Αγωνιστική (25/11/18)
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
7η Αγωνιστική (2/12/18)
ΚΑΠ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
8η Αγωνιστική (9/12/18)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
9η Αγωνιστική (16/12/18)
ΚΑΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
10η Αγωνιστική (23/12/18)
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΟΦΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
11η Αγωνιστική (13/1/19)
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΟΦΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
12η Αγωνιστική (20/1/19)
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
13η Αγωνιστική (27/1/19)
ΚΑΠ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
14η Αγωνιστική (3/2/19)
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΟΦΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
15η Αγωνιστική (10/2/19)
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
16η Αγωνιστική (17/2/19)
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
17η Αγωνιστική (24/2/19)
ΚΑΠ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
18η Αγωνιστική (3/3/19)
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΠ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
19η Αγωνιστική (17/3/19)
ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
20η Αγωνιστική (24/3/19)
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
21η Αγωνιστική (31/3/19)
ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
22η Αγωνιστική (7/4/19)
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
23η Αγωνιστική (14/4/19)
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
24η Αγωνιστική (21/4/19)
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΠ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
25η Αγωνιστική (5/5/19)
ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
26η Αγωνιστική (12/5/19)
ΟΦΗ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com