12 Σεπτεμβρίου 2018

Το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής 2018-2019

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής 2018-2019.
1η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Αμπελακιακός

2η αγωνιστική
Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Εθνικός
3η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : ΑΟ Επισκοπής
4η αγωνιστική
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : Ατσαλένιος
5η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
6η αγωνιστική
ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό : Γιούχτας
7η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι
8η αγωνιστική
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης
9η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό : Ιωνικός
10η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό : ΑΟ Παλαιόχωρας
11η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό : ΟΦ Ιεράπετρας
12η αγωνιστική
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός
Ρεπό : Προοδευτική
13η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό : Ατρόμητος Πειραιά

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com