1 Οκτωβρίου 2018

Ορίστηκαν 5 ακόμα αγωνιστικές στη Super League


Το ακριβές πρόγραμμα του πρωταθλήματος, από την 7η έως την 11η αγωνιστική του, έδωσε στη δημοσιότητα η Super League.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της  Super League από 7η έως 11η αγωνιστική και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10
16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA
Κυριακή 21/10
18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης-ΠΑΟΚ («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA
Δευτέρα 22/10
19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/10
17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA
Κυριακή 28/10
17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Δευτέρα 29/10
19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 3/11
16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 4/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Άρης-Ολυμπιακός («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA
Δευτέρα 5/11
19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/11
17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 11/11
15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA
Δευτέρα 12/11
19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/11
16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA
19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Κυριακή 25/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Αρης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA
Δευτέρα 26/11
19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com