7 Οκτωβρίου 2018

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής


Πολύ πλούσιο είναι το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα, με πολύ σημαντικούς αγώνες σε Super League, A1 Basket League, αλλά και από τα ξένα πρωταθλήματα.
Αναλυτικά το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα:

 EΡΤ1
16:00 Super League Σουρωτή: Λαμία - ΟΦΗ
19:00 Super League Σουρωτή: Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννενα

EΡΤ2
14:00 Formula 1: Grand Prix Iαπωνίας
18:00 Basket League: Λαύριο – Αρης

Cosmote TV
09.30 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.30 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
11:00 Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.30 WTA China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.00 Μπέρνλι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10 17:00)
13.00 Βαγιαδολίδ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 Φούλαμ-Άρσεναλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS23 Great Orme Llandudno 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 ATP 500 China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
15.15 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Λειψία-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.15 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Ολυμπιακός-Χολαργός, Betshop Basket League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30 Εκπομπή Pregame Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Λειψία-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Σεβίλη-Θέλτα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 NASCAR Cup Series, Dover Gander Outdoors 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Novasports
10:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
13:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Χάκεν-Μάλμε (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports24HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports4HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Στουρμ-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Καέν (Novasports24HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, DC United - Chicago fire (Eurosport2)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπαλ-Ίντερ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
23:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΜΧ Εθνών (Eurosport2)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
© www.contragoal.com